Serwis centrumzyciairodziny.org używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie. Rozumiem Polityka Cookies .

Dość, chcemy świętego spokoju na Boże Narodzenie!

Politycy znowu uznali, że ich wzajemne animozje i ambicje są najważniejsze. Nic nie znaczy dla nich czas bezpośrednich przygotowań do Świąt, jeżeli tylko nadarza się możliwość nakręcania politycznych emocji.

Musimy wylać kubeł zimnej wody na ich rozpalone głowy.

Musimy wszyscy jasno zakomunikować brak akceptacji dla szalonych planów wciągnięcia w ten wir emocji i szaleństwa całej Polski. Musimy zatrzymać proces, który doprowadzi do wykopania rowów w poprzek wspólnot naszych rodzin, w poprzek Wigilijnych Stołów.

W przededniu Świąt Bożego Narodzenia wezwijmy wszystkich polityków do opamiętania. Cały Naród potrzebuje dzisiaj świętego spokoju, aby najbliższe dni były prawdziwie przyjściem bezbronnego Dzieciątka - Księcia Pokoju.

Ten apel może nam pozwolić spędzić najbliższe dni w wyciszeniu rodzinnego świętowania. Musimy spróbować, to może się nam udać! Nie możemy stracić tej szansy na święty spokój w Boże Narodzenie! 

Wyślij swój apel na: 

http://www.maszwplyw.pl/politycy---na-boze-narodzenie-dajcie-nam-swiety-spokoj-,61,k.html

Newsletter